XXI Konferencja Chrześcijańskiego
Przebudzenia 2015

odbędzie się w terminie 1-3.05.2015 r.

Kutno, ul. Lelewela 7, Ip.
Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej

nocleg >>
wyżywienie >>
dojazd w mapach google >>

Grafik wydarzeń >>
Indeks służb >>

 

Marsz dla Jezusa 2 maja 2015, godz. 14.00

Plan trasy >>

 

     
     
  KONFERENCYJNI MÓWCY

Goście:
         
Tomasz Ropiejko   więcej >>      
Jack i Kamila Haule   więcej >>      
Stanisław Sylwestrowicz   więcej >>      
Andrzej Witek   więcej >>      

oraz stała linia  >>
Ryszard Krzywy
Karol Głuszek
Jerzy Przeradowski

 
     
     
 

Służbę muzyczną / koncerty 'uwielbienia' poprowadzi zespół CorTuum >>

 
     

*
 
     
 

 WARSZTATY - piątek 1-go maja godz. 900 - 1300

Warsztaty biznesowe
poprowadzi inż Łukasz Ślusarski z Wielunia. Wraz z innymi biznesmenami opowie o swoich doświadczeniach, wyjaśni jak rozumie prowadzenie działalności gospodarczej oraz jak połączyć sukces w biznesie z głęboką wiarą.

Warsztaty apologetyczne
czyli naukowe polemiki pomiędzy teorią ewolucji a biblijną nauką o stworzeniu poprowadzi Stanisław Sylwestrowicz, baptystyczny misjonarz, aktywnie zaangażowany w apologetykę (obronę wiary) głównie przez działania Biblijnego Towarzystwa Kreacjonistycznego).

Warsztaty odpowiadania na trudne pytania
poprowadzi Andrzej Witek. Odpowiedzi na trudne pytania chrześcijanina w dzisiejszym świecie będa zagadnieniem, które Andrzej omówi z pozycji wielu lat doświadczeń między innymi ze szkolnictwem.

 
     

***
     
 

SEKCJE POSŁUGI INDYWIDUALNEJ dostępne podczas całej konferencji (miejsca posług będą określone w informatorach dostępnych na miejscu)

Posługa prorocza
Ryszard Krzywy >>

Posługa uwolnienia
to szczególne obdarowanie dr Elżbiety Stawnickiej-Zwiahel z KBwCh w Zielonej Górze, która przyjedzie po to, aby w ten sposób usłużyć potrzebującym.

Służba uzdrawiania  
to służba Henryka Sierakowskiego, kapelana więziennego i pastora z Krośniewic. Wieloletnie doświadczenie i owoce pracy w tej dziedzinie potwierdzają jego powołanie i namaszczenie do tej posługi (mąż i ojciec dwójki dzieci).

Duszpasterstwo, rozmowy o problemach osobistych oraz kwestiach zbawienia
poprowadzi mgr pastor Paweł Pławski z Chrześcijańskiego Centrum Kanaan w Zduńskiej Woli z 17-letnim doświadczeniem w służbie pastorskiej (mąż i ojciec czwórki dzieci, w życiu zawodowym oficer Straży Pożarnej).   

Poradnictwo psychologiczne i coaching
poprowadzi mgr Małgorzata Dworakowska, psycholog kliniczny z wieloletnim doświadczeniem w pracy z małżeństwami, dorosłymi i dziećmi, prowadząca Ośrodek Terapii i Pomocy Psychologicznej Empatia w Płocku. (Usługa/posługa dostępna głównie w czasie warsztatów).

Poradnictwo biznesowe to ulubiona działka inż. Łukasza Ślusarskiego, który chętnie poświęci kilka chwil komuś, kto potrzebuje inspiracji lub mentoringu w małym biznesie. 

 
     

****
     
  Podczas konferencji możemy zorganizować opiekę nad dziećmi w osobnym pomieszczeniu, prosimy o zgłoszenie tej potrzeby z wyprzedzeniem

Dla przyjezdnych niezmotoryzowanych przewidujemy również wsparcie transportowe; w cenie 2 zł w dowolne miejsce w obrębie Kutna. Telefon do kierowcy: Mariusz 609 259360

Zachęcamy do wysłania zgłoszenia
 
     

     
  WSTĘP WOLNY
Konferencja, warsztaty, pozostałe służby oraz poczęstunki są bezpłatne.