XXIII Konferencja Chrześcijańskiego
Przebudzenia

odbędzie się w terminie 1-3.05.2017 r.

Kutno, Wyższa Szkoła Gospodarki Krajowej
ul. Lelewela 7

nocleg >>
wyżywienie >>
dojazd w mapach google >>

Grafik wydarzeń >>
Indeks służb >>

 

 

Marsz dla Jezusa 2.05.2017 o godz. 14.00

 

 

 

     
     
  KONFERENCYJNI MÓWCY

Goście:
             
Tomasz Szczech              
               
               
               
oraz stała linia  >>              
Ryszard Krzywy   -          
Karol Głuszek   -          
Jerzy Przeradowski   -          

 


 

 
     
     
 

Służbę muzyczną / koncerty 'uwielbienia' poprowadzi zespół CorTuum >>

 
     

*
 
     
 

WARSZTATY - niedziela 1-go maja godz. 1330 - 1500 odbędą się w budynku konferencji na II piętrze, czyli bezpośrednio przed rozpoczęciem konferencji.

Warsztaty biznesowe
poprowadzi inż Łukasz Ślusarski z Wielunia. Wraz z innymi biznesmenami opowie o swoich doświadczeniach, wyjaśni jak rozumie prowadzenie działalności gospodarczej oraz jak połączyć sukces w biznesie z głęboką wiarą.

Warsztaty dydaktyczne na temat: sztuka wychowywania dzieci i młodzieży w oparciu o wartości biblijne oraz najczęstsze błędy w wychowywaniu popełniane przez rodziców
poprowadzi Andrzej Witek, Prezes Stowarzyszenia Edukacyjnego Integracja

 
     

**
     
 

SEKCJE POSŁUGI INDYWIDUALNEJ dostępne podczas całej konferencji (miejsca posług będą określone w informatorach dostępnych na miejscu)

Posługa prorocza
Ryszard Krzywy >>

Posługa uwolnienia
to szczególne wyzwanie, któremu tym razem podoła grupa Mirka i Basi Kujawa z Turku.

Służba uwolnienia towarzysząca konferencji rozpocznie swoją działalność planowo 1 maja ok godz. 15.00, można natomiast umówić się na sesje posługi przed tym czasem. Jeśli będzie potrzeba, ekipa będzie dostępna nawet od rana. Warunkiem wcześniejszego startu jest indywidualne umówienie się z prowadzącym najbliższą grupę, czyli Mirosławem Kujawą 794 262111, kerim34@o2.pl.

Służba uzdrawiania  
to służba Henryka Sierakowskiego, kapelana więziennego i pastora z Krośniewic. Wieloletnie doświadczenie i owoce pracy w tej dziedzinie potwierdzają jego powołanie i namaszczenie do tej posługi (mąż i ojciec dwójki dzieci).

Duszpasterstwo, rozmowy o problemach osobistych oraz kwestiach zbawienia
poprowadzi mgr pastor Paweł Pławski z Chrześcijańskiego Centrum Kanaan w Zduńskiej Woli z 17-letnim doświadczeniem w służbie pastorskiej (mąż i ojciec czwórki dzieci, w życiu zawodowym oficer Straży Pożarnej).   

Poradnictwo psychologiczne i coaching
poprowadzi mgr Małgorzata Dworakowska, psycholog kliniczny z wieloletnim doświadczeniem w pracy z małżeństwami, dorosłymi i dziećmi, prowadząca Ośrodek Terapii i Pomocy Psychologicznej Empatia w Płocku. (Usługa/posługa dostępna głównie w czasie warsztatów).

Poradnictwo biznesowe to ulubiona działka inż. Łukasza Ślusarskiego, który chętnie poświęci kilka chwil komuś, kto potrzebuje inspiracji lub mentoringu w małym biznesie. 

 
     

***
     
  Marsz dla Jezusa

Marsz odbędzie się w poniedziałek 30 Kwietnia w godzinach 14.00 - 15.00. Trasę podamy w terminie późniejszym. Zapraszamy do "zaszczytnie obowiązkowego" udziału.  Więcej >>

 
     

****
     
  Podczas konferencji możemy zorganizować opiekę nad dziećmi w osobnym pomieszczeniu, prosimy o zgłoszenie tej potrzeby z wyprzedzeniem

Dla przyjezdnych niezmotoryzowanych przewidujemy również wsparcie transportowe; w cenie 2 zł w dowolne miejsce w obrębie Kutna. Telefon do kierowcy:

Mariusz 609 259360

Zachęcamy do wysłania zgłoszenia

 
     


     
  WSTĘP WOLNY
Konferencja, warsztaty, pozostałe służby oraz poczęstunki są bezpłatne.